Powered by Kleefa
سوالات متداول

1-چه طوری می توانم ساب دامین خودم به آپلودسنتر سیب آپ متصل کنم تا فایل ها آپلود شده با لینک ساب دامین خودم باشد؟

پاسخ:ابتدا به بخش آموزش اتصال ساب دامین رفته (برای ورود به بخش آموزش اتصال ساب دامین کلیک کنید) سپس از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید (جهت ورود به بخش پشتیبانی کلیک کنید) تا در خواست شما ثبت بشود.


2-من یک آپلودسنتر شخصی نیاز دارم که با دامنه خودم باشه برای اینکار باید چیکار کنم؟

پاسخ:در صورت اینکه شما ساب دامین متصل به آپلودسنتر سیب آپ داشته باشید برای شما این امکان به طور رایگان فراهم می شود فقط کافیست از بخش پشتیبانی (جهت ورود به بخش پشتیبانی کلیک کنیددر خواست خود را ثبت کنید.

(ورود به بخش آموزش ثبت آپلودسنتر شخصی)


3-می خوام ابزار آپلود برای آپلودسنتر شخصیم داشته باشم که کاربران وبم فایل ها با لینک ساب دامین من دریافت کنم؟

پاسخ:این امکان در صورتی برای شما فراهم می شود که شما ساب دامین متصل به آپلودسنتر سیب آپ داشته باشید همچنین آپلودسنتر شخصی هم داشته باشید در صورت اینکه این موراد دارید می توانید با مراجعه به بخش پشتیبانی و ارسال تیکت (جهت ورود به بخش پشتیبانی کلیک کنیددر خواست خود را ثبت کنید.

(ورود به بخش آموزش ابزار آپلودسنتر شخصی)


4-حجم فایل ها آپلود من بیش از 2 گیگ می باشد چه طور می توانم فایل که بیش از 2گیگ حجم دارند آپلود کنم؟

پاسخ:کافیست به بخش پشتیبانی (جهت ورود به بخش پشتیبانی کلیک کنیدمراجعه کنید و اکانت ویژه خریداری کنید و تا سقف 20گیگ آپلود کنید.


5-می خوام وقتی از ابزار تغییر تگ موزیک آنلاین که به آدرس music.sibup.ir می باشد استفاده می کنم لینک هایی که بهم میده با همان لینک خودم باشه منظورم لینک ساب دامین خودم می باشد؟

پاسخ:کافیست با مراجعه به بخش پشتیبانی و ارسال تیکت در بخش درخواست ابزار تغییر تگ موزیک برای ساب دامین تیکت خود را ارسال کنید تا در خواست شما ثبت بشود.در صورت اینکه می خواهیم لگو شما در بالا ابزار خود قرار بگیرد می توانید لگو خود را هم برای ما ارسال کنید.(ابعاد لگو باید به عرض 145 و به طول 31 باشد.)


توجه:قبل از ارسال تیکت از بخش پشتیبانی حتما در بخش پشتیبانی عضو بشوید چرا که با اطلاعات اکانت خود در آپلودسنتر سیب آپ نمی توانید وارد بشوید.